Restoration & Customs | Šiauliai, Lietuva

+370 (608) 66 757 info@retrocarslt.com

„Toyota History Garage“ Tokyo

Jei kada atostogaudami Japonijos sostinėje Tokijuje pavargote nuo dangoraižių, galerijų, parduotuvių bei kavinių ir domitės senoviniais automobiliais – šį muziejų aplankyti privalu. Juo labiau, kad jis yra Odaiboje – turistams primigtinai rekomenduojamoje lankymo vietoje būnant Tokijuje.
Keletas Šiaulių „Senų ratų“ klubo narių apsilankė „Toyota History Garage“ muziejuje, kur pristatomi istoriniai Japoniški automobiliai. Nors muziejų valdo „Toyota“ čia galima išvysti nemažai puikiai restauruotų Europietiškų bei Amerikietiškų klasikinių automobilių.
Muziejuje eksponuojamos restauravimo dirbtuvės su įranga ir automobiliais. Pasak muziejaus darbuotojo: „tai tik ekspozicinis garažas, realiai automobiliai jose nerestauruojami“. Lentynose galima išvysti ir didelę klasikinių bei lenktyninių automobilių modeliukų kolekciją. Kai kuriuos galima net įsigyti greta esančioje suvenyrų parduotuvėje. 
Muziejus nėra didelis, šiek tiek mažesnis už Rygos senovinių automobilių muziejų, todėl visos automobilių istorijos Japonijoje neatspindi – čia dominuoja 50-60-ųjų metų modeliai. Apsilankymas muziejuje – nemokamas. 
Kaip teigė muziejaus darbuotojas mieste netrūksta senovinių automobilių entuziastų. Tačiau Tokijuje prabuvus savaitę miesto gatvėse pastebėti senovinių automobilių pavyko tik paskutinę dieną, tai buvo sportinis Alfa Romeo ir VW Transporter II kartos autobusiukas. Suprantama, žinant, kad Tokijuje didelę automobilių išlaikymo dalį sudaro jo parkavimo vieta. Todėl ne tik įsigyti, bet ir laikyti senovinį automobilį yra prabangos dalykas.

Translate »