Restoration & Customs | Šiauliai, Lietuva

+370 (608) 66 757 info@retrocarslt.com

Automobilių ir motociklų restauravimas

Automobiliai nebuvo pagaminti tarnauti amžinai, bet jų atkūrimas gali įkvėpti naują gyvybę klasikinėms transporto priemonėms, kurios šiuo metu ypatingai vertinamos dėl išsiskiriančio dizaino, retumo ir kolekcinės vertės.GAZ_21_Volga_1959 (38)

Žmonės skirtingai supranta automobilio restauravimą: vieniems – tai maksimaliai autentiškos būklės atkūrimas, kitiems – senovinio automobilio kėbulo suderinimas su šiuolaikinėmis technologijomis ir  variklio patobulinimais, tretiems – sentimentalus iš kartos į kartą einančio automobilio remontas bei priežiūra.

23-Cadillac_Calais_1967_fina_assembly (44)Tačiau visais šiais atvejais prireikia nemažai žinių, specialių instrumentų, pinigų bei laiko, kurio paprastai dirbantys žmonės, laisvalaikį leidžiantys su šeima, neturi.

Klasikinio automobilio restauravimo laikas, darbo sudėtingumas ir jo kaina priklausys nuo to, kokios būklės ir kokį modelį jūs pasirinkote. Bet jei darbai yra atliekami teisingai naujam gyvenimui prisikėlęs automobilis atneš nenusakomą malonumą.GAZ_21_Volga_1959 (11)

Priklausomai nuo automobilio būklės sudėtingiausi ir daugiausiai laiko užimantys darbai yra atkuriant kėbulą. Dažniausiai neužtenka vien perdažyti išorės. Automobilį reikia pilnai išrinkti, kėbulą smėliuoti iki metalo, pervirinti rūdžių pažeistas vietas, padengti epoksidiniu gruntu, perdažyti, padengti dugną antikorozine danga.

17-Cadillac_Calais_1967_mipa-vip (25)Nemažiau svarbus yra klasikinio automobilio variklis. Jei restauruojamas modelis yra pvz. Cadillac, dauguma norės variklį atkurti originaliai, tokį, koks jis buvo išriedėjus automobiliui iš gamyklos. O restauruojant galingą automobilį, kaip pvz. amerikietišką Mustang, tikėtina,
jog norėsis galios pojūčio, kurį suteiks ne tik perrinktas variklis, bGAZ_21_Volga_blue (107)et ir keletas šiuolaikinių patobulinimų, o gal net visiškai kito automobilio dar galingesnis variklis su nauja greičių dėže. Kiekvienas variklio komponentas turi būti išardytas, kruopščiai patikrintas ir, jei reikia, suremontuotas, restauruotas arba pakeistas autentišku. Klasikinių automobilių dalių paieška gali būti ilgas ir sudėtingas procesas priklausomai nuo modelio ir jo komplektacijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Translate »